Obsah

Hlášení 16.08.2019

Typ: ostatní
.

Upozorňujeme, že včera večer kolem 20 hodiny byl spatřen v lokalitě Stráně - Podelhotí medvěd. Vzhledem k tomu, že ve středu ráno v 6:00 hod. přecházel silnici I/57 naproti Koliby u Valašských Klobouk, domníváme se, že se s největší pravděpodobností jedná o stejné zvíře. Proto žádáme všechny občany, aby byli při pohybu v lese ostražití a dbali zvýšené opatrnosti. V případě, že medvěda zahlédnete, prosíme, aby jste informovali Policii České republiky na bezplatném čísle 158.

Byl nalezen svazek klíčů. Majitel si je může vyzvednout na Obecním úřadě v Nedašově.


Vytvořeno: 16. 8. 2019
Poslední aktualizace: 16. 8. 2019 08:58
Autor: Ivana Cíchová