Hlášení 11.11.2015

11.11.2015 14:21

MUDr. Zvoníčková oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 12. listopadu a v pátek 13. listopadu nebude ordinovat. Zastupovat bude MUDr. Leixner ve své ordinaci.

Ztratilo se červené pánské kolo zančky Dominátor. Žádáme případného nálezce, aby to oznámil na obecním úřadě.

Starostka obce Nedašov zve občany na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se bude konat ve čtvrtek 12. listopadu v 17:00 hod. v zasedací místnosti obecního domu. Bližší informace o programu zasedání naleznete ve vývěsních skříňkách a na webových stránkách obce.

Svaz chovatelů holubů z Bylnice zve občany na výstavu poštovních holubů, která se bude konat v sobotu 14. listopadu od 09:00 hod. v Kulturním domě Nedašov. Je připraveno bohaté občerstvení včetně kvalitního guláše a zajištěn prodej potřeb pro chovatele holubů. Novinkou bude možnost výhry živých zvířat v kole štěstí.

Zastupitelé obce Nedašov ve spolupráci s Tělovýchovnou jednotou Nedašov Vás zvou v sobotu 5. prosince do Kulturního domu v Nedašově na 7. ročník Mikulářského turnaje ve stolním tenisu a na 4. ročník hry Člověče nezlob se. Prosíme, aby se zájemci o jmenované hry nahlásili do 30. listopadu na obecním úřadě. Bližší informace o obou akcích naleznete na webových stránkách obce nebo na informačních tabulích.