Hlášení 12.07.2017

12.07.2017 10:27

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude prodávat ve čtvrtek 13. července od 13:30 hod. na parkovišti u obecního úřadu okurky nakladačky ze Znojma, moravské meruňky, nové brambory, cibuli, česnek, rajčata a další ovoce a zeleninu. Řidič přijímá objednávky na nakladačky na tel. č. 777 880 988. Dále bude prodávat český med a olejové svíčky á 10,-Kč/ks.


Stavebniny Brumov - Antonín Lysák zve v pátek 14. července na předváděcí akci s firmou Krkonošské vápenky Kunčice. Je to výrobce omítek, lepidel, cementových potěrů a dalších výrobků. Budou předvedeny novinky na letošní rok. Po celý den se bude grilovat a podávat malé občerstvení.


Obecní úřad Nedašov informuje všechny občany obce a vlastníky pozemků, že v současné době jsou započaty přípravné práce na změně našeho územního plánu obce.

Obecní úřad již započal shromažďovat připomínky občanů, které budou následně předány k zapracování a zákonnému projednání. Připomínky by se měly týkat žádostí na nové stavební pozemky, plochy pro podnikání, výrobu, ale i na zalesnění zemědělské půdy, nových vodních ploch apod..

Změna územního plánu se bude projednávat zhruba 1,5 roku a veřejnost bude mít celkem 3x zákonnou možnost připomínkování.

Připomínky již v předstihu budou schromažďovány na obecním úřadě do konce září 2017.