Hlášení 13.11.2015

13.11.2015 08:25

Svaz chovatelů holubů z Bylnice zve občany na výstavu poštovních holubů, která se bude konat zítra od 09:00 hod. v Kulturním domě Nedašov. Je připraveno bohaté občerstvení včetně kvalitního guláše a zajištěn prodej potřeb pro chovatele holubů. Novinkou bude možnost výhry živých zvířat v kole štěstí.

Vzhledem k tomu, že v katastrálním území Nedašov došlo v roce 2015 k digitalizaci katastrálního operátu, nastala povinnost podat přiznání k dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2016. Finanční úřad ve spolupráci s obecním úřadem pro Vás připravili daňové přiznání podle obnoveného listu vlastnictví, které je nutné podepsat a doplnit telefonním číslem. Vyzvednout si jej můžete na obecním úřadě v kanceláři matriky v úřední hodiny, kde Vám budou podány bližší informace.

Zastupitelé obce Nedašov ve spolupráci s TJ Nedašov Vás zvou v sobotu 5. prosince do Kulturního domu v Nedašově na 7. ročník Mikulášského turnaje ve stolním tenisu a na 4. ročník hry Člověče nezlob se. Prosíme, aby se zájemci o jmenované hry nahlásili do 30. listopadu na obecním úřadě. Bližší informace o obou akcích naleznete na webových stránkách obce nebo na informačních tabulích.