Hlášení 16.11.2015

16.11.2015 10:13

Pan David ze Zdounek bude prodávat ve středu 18. listopadu na parkovišti u obecního úřadu od 11:15 hod. čerstvá vajíčka, včelí med, domácí klobásy, uzený bůček, vepřové konzervy a brambory na uskladnění.

Vzhledem k tomu, že v katastrálním území Nedašov došlo v roce 2015 k digitalizaci katastrálního operátu, nastala povinnost podat přiznání k dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2016. Finanční úřad ve spolupráci s obecním úřadem pro Vás připravili daňové přiznání podle obnoveného listu vlastnictví, které je nutné podepsat a doplnit telefonním číslem. Vyzvednout si jej můžete na obecním úřadě v kanceláři matriky v úřední hodiny, kde Vám budou podány bližší informace.

Zastupitelé obce Nedašov ve spolupráci s TJ Nedašov Vás zvou v sobotu 5. prosince do Kulturního domu v Nedašově na 7. ročník Mikulášského turnaje ve stolním tenisu a na 4. ročník hry Člověče nezlob se. Prosíme, aby se zájemci o jmenované hry nahlásili do 30. listopadu na obecním úřadě. Bližší informace o obou akcích naleznete na webových stránkách obce nebo na informačních tabulích.