Hlášení 23.05.2016

23.05.2016 10:07

Oznamujeme, že od úterý 24. do čtvrtka 26. května se budou v naší obci provádět odečty elektroměrů všech distributorů. V případě nepřítomnosti zanechejta vzkaz na viditelném místě nebo volejte na tel. číslo 608 816 803 paní Remešové.

V sobotu 28. května se uskuteční 14. ročník chodníčku. Odjezd autobusu z Nedašova bude připraven v 09:00 hod. u autobusové zastávky před základní školou. Zájemci se mohou nahlásit na obecním úřadě.

V poslední době směřují na OÚ Nedašov čím dál častěji stížnosti občanů na volné pobíhání psů po obci. Většina z obyvatel má psy zabezpečeny, ale přesto se řada psů pravidelně pohybuje bez dozoru po vesnici. Někteří z nich pak, bohužel, i ohražují a napadají lidi a zvířata ve svém okolí. Každému z nás se jistě občas může stát, že pes z kotce či zahrady uteče, ale pokud se z toho stává pravidlo, je třeba věc neprodleně řešit. Obracíme se proto na Vás se žádostí o zabezpečení Vašich čtyřnohých přátel a k provedení alespoň základních opatření znemožňujících jejich volný pohyb.