Hlášení 23.2.2015

23.02.2015 10:00

Vážení spoluobčané, na Obecní úřad Nedašov směřují v poslední době čím dál častěji stížnosti občanů na volné pobíhání psů po obci. Většina z obyvatel má psy zabezpečeny, ale přesto se řada psů pravidelně pohybuje bez dozoru po vesnici. Někteří z nich pak, bohužel, i ohrožují a napadají lidi a zvířata ve svém okolí. Každému z nás se jistě občas může stát, že pes z kotce, či zahrady uteče, ale pokud se z toho stává pravidlo, je třeba věc neprodleně řešit. Obracíme se proto na Vás se žádostí o zabezpečení Vašich čtyřnohých přátel a k provedení alespoň základních opatření znemožňujících jejich volný pohyb. Stále se bráníme zavedení striktních nařízení, vyhlášek a případných sankcí, ale v případě opakujících se stížností a problémů se psy se tomu zřejmě nevyhneme.

Pan David ze Zdounek bude prodávat ve středu 25. února od 11:15 - 11:45 hod. na parkovišti u obecního úřadu čerstvá vajíčka, včelí med, domácí klobásy a konzervy.

Firma SKD Bojkovice hledá pracovníky na pozici obsluha vstřikolisu, kde je pracovní nápní kontrola a balení výlisků pro automobilový průmysl a montáž dílů. Nástup je možný ihned. Bližší informace jsou k nahlédnutí ve vývěsní skříňce u obecního úřadu. ( Mzda 65,- - 80,- Kč/hod., info u p. Zuzany Jurčové - tel. č. 727 813 863)