Mikulášský turnaj ve stolní tenise a "Člověče nezlob se"

Dne 1. 12. 2012  proběhl  4. ročník Mikulášského turnaje ve stolním tenisu. Pořadatelé TJ Nedašov ve spolupráci s OZ Nedašov připravili pro soutěžící velmi příjemné odpoledne. Hra probíhala ve 2 kategoriích: muži - počet: 32

ženy  - počet: 8

Turnaj trval téměř 7 hodin, hrálo se nepřetržitě. I tentokrát jsme měli přihlášené účastníky mimo náš region, přijeli až z Jihlavska. Bylo to opravdu soutěživé a zábavné odpoledne. Jednotlivé zápasy měly téměř profesionální úroveň. Snad nejnapínavějším byl finálový zápas o 3. místo, kdy za stavu 1 : 1 rozhodující set skončil výsledkem 11 : 10.

Mikulášskou atmosféru přišli navodit čerti, děti měly chvilku strach, dospělí se o to víc bavili.

Rozpisy jednotlivých zápasů opět připravil Mgr. Mihalík spolu s Mgr. Tkadlecovou, zároveň dohlíželi nad celým turnajem – touto cestou jim moc  d ě k u j e m e .

Děkujeme touto cestou i Bc. Mileně Kovaříkové, zastupitelce Zlínského kraje za finanční záštitu a za její účast na turnaji.

Děkujeme Zlínskému kraji za finanční příspěvek ve výši 10 000,-Kč na tuto akci.

Umístění:

Kategorie ženy:   1. Anežka Fojtíková

2. Anděla Nováková

3. Zdena Fojtíková

4. Monika Řeháková

Kategorie muži:  1.  Miroslav Kopečný ml.

Muži:                                                      Vladimír Fojtík

Ještě jednou gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem zúčastněným.

Souběžně s Mikulášským turnajem ve stolním tenisu probíhalo v Nedašově velmi napínavé klání ve hře Člověče nezlob se, pořadatel – OZ Nedašov.

1. ročníku této soutěže se zúčastnilo 16 hráčů, bez omezení věku. Kolem hracích stolů byla řada fanoušků, jednotlivé zápasy měly sportovní úroveň, ve vyhazování figurek nebyl nikdo ušetřen. Dobře jsme se bavili. Opět nejzajímavějším a nejnapínavějším zápasem byl ten finálový v boji o 3. místo.

Umístění:

1. Petra Vaňková

2. Terezka Fojtíková

3. Andrea Juriková

4. Marie Fojtíková

Odměnu za soutěžení dostaly všechny děti.                                                                      Blahopřejeme vítězům, ostatním děkujeme za účast.

Zapsala: Vaculíková Anežka, členka OZ Nedašov

Fotogalerie zde : obec-nedasov.rajce.idnes.cz/Mikulassky_turnaj_ve_stolnim_tenise_a_Clovece_nezlob_se