Nedašov
Vánoční dárek pro občany a návštěvníky Valašského Klobucka
Mikroregion Valašské Klobucko připravil nový web, který představuje zdejší nádhernou přírodu, živé tradice a poutavou historii.
Co a jak Vám web přináší? Na adrese http://valasskeklobucko.cz/ najdete tipy na výlety s atraktivními fotografiemi, informace o přírodních, historických a architektonických zajímavostech, rozhlednách, naučných stezkách či muzeích. Dozvíte se, jaké se na Valašském Klobucku konají akce, a jakým sportům a dalším aktivitám se tu můžete věnovat. Web slouží nejen místním obyvatelům, ale i návštěvníkům, jsou zde totiž i informace o ubytovacích a restauračních zařízeních.
Webové stránky budou dále doplňovány, mj. přibydou detailnější informace o jednotlivých obcích. Pokud máte jakýkoli podnět, dejte vědět na níže uvedený e-mail.
Na webu se představuje nové logo mikroregionu znázorňující zdejší oblíbenou starou odrůdu ovoce – jabloň Jaderničku moravskou. Navrhli ho mladí výtvarníci Kristýna Fuksová a Jan Zainer, v souvislosti s novým názvem Valašské Klobucko, který si mikroregion zvolil v roce 2018.
Chcete vědět, co se aktuálně na Valašském Klobucku děje? Přehled akcí v obcích a městech, novinky i fotografie najdete také na Facebooku a Instagramu Mikroregionu Valašské Klobucko. Sledujte nás!
Eliška Olšáková, předsedkyně mikroregionu
Svátek má Mikuláš
Zítra má svátek Ambrož, Benjamín
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
2
|
3 | 4 |
5
|
6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 |
16
|
17 | 18 |
19
|
20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 | 25 |
26
|
27 | 28 |
| 29 |
30
|
31 | 1 |
2
|
3 | 4 |
Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.
Na svatou Kateřinu sluší se schovati pod peřinu, pak na svatého Mikuláše tuť jest zima všecka naše.